V Pitkovičkách 203, Pitkovice, 10400

PRODÁNO
Základní informace o nemovitosti

V Pitkovičkách 203, Pitkovice, 10400, Česká republika

PRODÁNO
Popis nemovitosti

Byt o výměře 60m2.

Bytová jednotka - Pitkovice

O bytové jednotce

Bytová jednotka je kompletně vybavena, tedy její součástí jsou podlahy, dveře, obklady a dlažby, zařizovací předměty ZTI, atd. Součástí jednotky není kuchyňská linka – pouze její kompletní připravenost. Rovněž je každá bytová jednotka vybavena vlastním zdrojem tepla, tedy vlastním elektrickým kotlem s přípravou pro dálkové ovládání pomocí GSM brány, což umožňuje každému uživateli regulovat vlastní spotřebu elektrické energie. Součástí všech bytových jednotek je rovněž sklepní kóje a parkovací místo na uzavřeném parkovišti uvnitř areálu.

O bytovém domě

Existuje celá řada staveb, které jsou opatřeny přízviskem bydlení v zeleni, či v přírodě a opak je pak většinou pravdou. Přehuštěná zástavba na sebe navazujících bytových domů, kde z původní zeleně nezbylo prakticky nic, pojem soukromí a klid je neznámou veličinou a odpočinek po náročném pracovním dni je spíše přáním, než realitou.

Nově připravovaným projektem, vznikajícím v těsné spolupráci se společnosti Inofeos a.s., je polyfunkční dům v Praze Pitkovicích. Ten si toto označení určitě právem zaslouží. Stavba umístěná na hranici s přírodně chráněným územím dává svým uživatelům pocit bydlení uprostřed zeleně, v těsném kontaktu s přírodou, stranou od přehuštěné zástavby. Svojí polohou nabízí absolutní klid a překrásný výhled do okolní krajiny. A s ohledem na umístění stavby ve vztahu k platnému územnímu plánu je jisté, že tomu tak zůstane i v budoucnu.

Projekt stavby se také mimo jiné zaměřuje na tolik vyhledávaný pocit bezpečí. Celý areál stavby je kompletně oplocený a uzavřený. Rovněž stojí za zmínku uzavřená pobytová zahrada doplněná o lavičky, či dětské hřiště, což určitě ocení především rodiny s dětmi.

Objekt výstavby se nachází v Praze – Pitkovicích, a to na jejím severozápadním okraji. Dnes se dá říci, že Pitkovice jsou oblastí tvořící širší centrum hlavního města. Dobrá dopravní dostupnost, kompletní infrastruktura, či nedaleká nákupní zóna Čestlice. Ta v současnosti nabízí nejen veškerý možný nákup, ale i sportovní centra a řadu restaurací.

Vlastní stavba vzniká kompletní přestavbou a dostavbou stávajícího objektu. Vzhledem k rozsahu přestavby se jedná spíše o novostavbu na původní dispozici a v budoucnu ponese označení energetické náročnosti třídy B, tedy nízkoenergetická.

Pro výstavbu jsou zde použity klasické kvalitní materiály. Cihelné zdivo, akustické stěny mezi jednotlivými byty, keramické stropy, štukové omítky. Okna SCHÜCO s trojitým zasklením, fasáda ze zateplovacího systému KNAUF.

Každá bytová jednotka je kompletně vybavena, tedy její součástí jsou podlahy, dveře, obklady a dlažby, zařizovací předměty ZTI, atd. Součástí jednotky není kuchyňská linka – pouze její kompletní připravenost. Rovněž je každá bytová jednotka vybavena vlastním zdrojem tepla, tedy vlastním elektrickým kotlem s přípravou pro dálkové ovládání pomocí GSM brány, což umožňuje každému uživateli regulovat vlastní spotřebu elektrické energie.

Bytová část polyfunkční budovy je tvořena dvaceti čtyřmi bytovými jednotkami se základní dispozicí 1+k.k. až 4+k.k., převážně doplněnými o vlastní balkon, či terasu. Zajímavá a bezesporu vybočující je bytová jednotka nacházející se ve třetím nadzemním podlaží. Ta je nejen zajímavá svou výměrou, ale i pobytovou terasou, která tvoří její nedílnou součást. Terasa je navíc doplněna o vlastní saunu, či Whirpool. Nádherný výhled do okolní krajiny zcela poskytne radost svému uživateli.

Vlastnosti nemovitosti
 • Bytová jednotka
 • Postaveno 2019
 • New Construction
 • Secure Parking
 • Dishwasher
 • Built In Robes
 • Gym
 • Broadband
 • Intercom
 • Deck
 • Courtyard
 • Shed
 • Ducted Heating
 • Fully Fenced
Umístění nemovistosti na mapě
Loading Map
Zodpovědný prodejce
Dora Cukrová
obchodní manažer
+420 608 473 411