Průhonické panství

Ani v letošním roce neslevila společnost z nároku na výběr lokality. Klidné a tiché prostředí obklopené zelení, kde budoucí uživatel najde absolutní klid a odpočinek po náročném pracovním dni. To je dnes úkol čím dál složitější a lokalit, které vystihuje pojem „Na dosah přírody“,  kvapem ubývá. Ale stále existují. A jedním z takových míst je bezesporu lokalita Praha – Křeslice. Dnes už snad jen kronikáři vědí, že se jednalo o součást Průhonického panství. Místo, které se dnes nachází prakticky v docházkové vzdálenosti  od veškerého spojení s centrem hlavního města a přitom budí dojem vesnického bydlení. A právě v této lokalitě centrální oblasti v Praze Křeslicích zahajuje společnost výstavbu nadstandardně pojatého a poměrně ojedinělého komorního projektu viladomu se třemi bytovými jednotkami. 

Tři bytové jednotky s vlastními vstupy ze společného nádvoří jsou tvořeny základní dispozicí 3 + k.k. a jsou umístěny do klasické zděné stavby. Snahou je spíše nabídnout velkoryseji pojatou dispozici oproti stísněným prostorám „panelákového“ bydlení. Přízemní jednotky disponují vlastní předzahrádkou, horní je pak doplněna o balkon. Za zmínku rozhodně stojí i skutečnost, že bytová jednotka, která se rozprostírá ve dvou podlažích, je doplněna o vlastní výtah.

Při své práci se projekční ateliér společnosti rovněž snažil reagovat na aktuální dění. Jednak rostoucí  ceny  energií a současně rostoucí nároky na kvalitu bydlení.  Vytápění každé bytové jednotky včetně ohřevu teplé vody je proto zajištěno pomocí  tepelného čerpadla, které v letních měsících dokáže prostory rovněž chladit.

Součástí každé bytové jednotky jsou dvě parkovací místa umístěná na společném nádvoří. 

Ve výstavbě

Probíhají stavební a projektové práce

Dotazy Vám ráda zodpoví a prodej zprostředkuje: Dora Cukrová, obchodní manažer, +420 608 473 411

Na prodej
10.250.000,-

Byt A

Dolnokřeslická 44, Praha - Křeslice, Česká republika

Flat

2 roky ago
Na prodej
14.125.000,-

Byt B

Dolnokřeslická 44, Praha - Křeslice, Česká republika

Flat

2 roky ago
Na prodej
10.625.000,-

Byt C

Dolnokřeslická 44, Praha - Křeslice, Česká republika

Flat

2 roky ago