Bytový komplex GREEN PARK Pitkovice

Existuje celá řada staveb, které jsou opatřeny přízviskem bydlení v zeleni, či v přírodě a opak je pak většinou pravdou. Přehuštěná zástavba na sebe navazujících bytových domů, kde z původní zeleně nezbylo prakticky nic, pojem soukromí a klid je neznámou veličinou a odpočinek po náročném pracovním dni je spíše přáním, než realitou. To však neplatí o GREEN PARK Pitkovice.

Fáze stavby

Stavba po kolaudaci

V kontaktu s přírodou

Stavba umístěná na hranici s přírodně chráněným územím dává svým uživatelům pocit bydlení uprostřed zeleně, v těsném kontaktu s přírodou, stranou od přehuštěné zástavby

Klid a krásný výhled

Svojí polohou nabízí absolutní klid a překrásný výhled do okolní krajiny. A s ohledem na umístění stavby ve vztahu k platnému územnímu plánu je jisté, že tomu tak zůstane i v budoucnu.

Bezpečí a soukromí

Celý areál stavby je kompletně oplocený a uzavřený. Rovněž stojí za zmínku uzavřená pobytová zahrada doplněná o lavičky, či dětské hřiště, což určitě ocení především rodiny s dětmi.

Blízko i daleko

Dnes se dá říci, že Pitkovice jsou oblastí tvořící širší centrum hlavního města. Dobrá dopravní dostupnost, kompletní infrastruktura, či nedaleká nákupní zóna Čestlice. Ta v současnosti nabízí nejen veškerý možný nákup, ale i sportovní centra a řadu restaurací.