Rezidence ZÁVESKÁ

    PRODÁNO

Společnost INOFEOS, a.s., se při výběru lokalit pro připravovanou výstavbu zpravidla zaměřuje na taková místa, která v budoucnu poskytnou svým uživatelům nejen klid a bezpečí, ale i přírodu na dosah.O oblibě této lokality svědčí i řada našich projektů úspěšně realizovaných v předchozích letech. I tentokrát se jedná o projekt komornějšího charakteru se snahou o zachování soukromí a klidného bydlení budoucího uživatele. Vlastní projekt je rozdělen na dvě části. První část je tvořena úplnou přestavbou stávající poloviny domu, kde po dokončení vzniknou dvě bytové jednotky s vlastní předzahrádkou či terasou a parkováním na vlastním pozemku. Druhou část pak tvoří novostavba rodinného domu s vlastní garáží a zahradou.

Stavební práce

Předpokládaný termín zahájení výstavby je začátkem roku 2022, dokončení o dvanáct měsíců později.

V kontaktu s přírodou

Stavba je umístěná blízko přírodní rezervace Hostivařského Lesoparku.

Skvělá dopravní dostupnost

Dopravní spojení s centrem města je možné zajistit jak tramvajovým spojením (Zastávka obchodní centrum Hostivař - linky 22 a 26), tak i kombinací autobusů a metra.

Místo pro život

Ulice Záveská je klidným místem nacházejícím se v centrální části Prahy - Hostivaře, kde blízkost Hostivařského lesoparku, či lokality Selského dvora, nabízí poměrně širokou možnost relaxace a pohybu.

Pohodlí na dosah

Pohodlí nákupu zajišťuje například obchodní centrum VIVO Hostivař, které je vzdálené přímo „přes ulici“ a řada dalších nákupních středisek. V okolí je dále celá řada kvalitních restaurací, sportovních středisek a zábavních center.

Dotazy Vám ráda zodpoví a prodej zprostředkuje: Dora Cukrová, obchodní manažer, +420 608 473 411

Prodáno
PRODÁNO

Rezidence ZÁVESKÁ 3+kk (byt A) + zahrada

Záveská 378/1, Praha 15 – Hostivař, 10200, Česká republika

Flat

2 roky ago
Prodáno
PRODÁNO

Rezidence ZÁVESKÁ 3+kk (byt B) + zahrada

Záveská 378/1, Praha 15 – Hostivař, 10200, Česká republika

Flat

2 roky ago
Prodáno
PRODÁNO

Rezidence ZÁVESKÁ 4+kk (RD C) + zahrada a garáž

Záveská 378/1, Praha 15 – Hostivař, 10200, Česká republika

House

2 roky ago