Záveská 378/1, Praha 15 – Hostivař, 10200

PRODÁNO
Základní informace o nemovitosti

Záveská 378/1, Praha 15 – Hostivař, 10200, Česká republika

PRODÁNO
Popis nemovitosti

Byt o výměře 86 m2 se zahradou 67 m2 a terasou 31 m2.

Bytová jednotka - Praha 15 – Hostivař

O bytové jednotce

Vybavení jednotky je kompletní a zahrnuje mimo jiné veškeré vybavení koupelen, podlahové krytiny, dveře a další. Každá jednotka je opatřena vlastním kotlem pro podlahové topení doplněným o zásobník teplé vody. Podrobnější informace naleznete v popisu standardního vybavení.

O projektu

Společnost INOFEOS, a.s., se při výběru lokalit pro připravovanou výstavbu zpravidla zaměřuje na taková místa, která v budoucnu poskytnou svým uživatelům nejen klid a bezpečí, ale i přírodu na dosah. O oblibě této lokality svědčí i řada našich projektů úspěšně realizovaných v předchozích letech. I tentokrát se jedná o projekt komornějšího charakteru se snahou o zachování soukromí a klidného bydlení budoucího uživatele. Vlastní projekt je rozdělen na dvě části. První část je tvořena úplnou přestavbou stávající poloviny domu, kde po dokončení vzniknou dvě bytové jednotky s vlastní předzahrádkou či terasou a parkováním na vlastním pozemku. Druhou část pak tvoří novostavba rodinného domu s vlastní garáží a zahradou.

Ulice Záveská je klidným místem nacházejícím se v centrální části Prahy – Hostivaře, kde blízkost Hostivařského lesoparku, či lokality Selského dvora, nabízí poměrně širokou možnost relaxace a pohybu. Pohodlí nákupu zajišťuje například obchodní centrum VIVO Hostivař, které je vzdálené přímo „přes ulici“ a řada dalších nákupních středisek.  V okolí je dále celá řada kvalitních restaurací, sportovních středisek a zábavních center. Za zmínku stojí i velice dobrá dopravní dostupnost s centrem města. Ta je možná zajistit jak tramvajovým spojením (Zastávka obchodní centrum Hostivař – linky 22 a 26), tak i kombinací autobusů a metra. 

Předpokládaný termín zahájení výstavby je na  přelomu roku 2020 – 2021, dokončení o dvanáct měsíců později.

Vlastnosti nemovitosti
  • Bytová jednotka
  • Postaveno 2020
  • Secure Parking
  • Built In Robes
  • Rumpus Room
  • Floor Boards
  • Tennis Court
  • Ducted Heating
  • Fully Fenced
Umístění nemovistosti na mapě
Loading Map